Norimberg

GOLDBECK Ost GmbH
Frauenweiherstraße 15
D-91058 Erlangen 

Fon +49 9131 61 95 0
Fax +49 9131 61 95 61

Kontakt
Vaša pobočka

Norimberg

Kamenné bralo ako základ názvu mesta

 „Nor“ znamená v preklade skutočne „kamenné bralo“ a dalo pomenovanie mestu Norimberg, ktoré je známe svojimi vianočnými trhmi, miluje ich tradíciu a žije ňou. Norimberg bolo kedysi jedno z najbohatších miest sveta a veľké obchodné centrum v Rímskej ríši. Norimberg sa z priemyselného centra, tradične zameraného na elektrotechniku, strojárstvo a výrobu lietadiel, vyvinul na zaujímavé a ctižiadostivé hospodárske stredisko zamerané na služby a hightech odvetvie.

Naše portfólio produktov

Elementarizovaná výstavba so systémom

V našom stavebnom systéme je viac než 1 200 systémových detailov, ktoré ponúkajú individuálne riešenia pre váš stavebný projekt.

Vaša cesta k pobočke Norimberg

Vyhľadajte najlepšiu cestu v službe Google Mapy.

Tešíme sa na vašu návštevu a poskytujeme vám pohodlie individuálnej ponuky.

Integrované služby pre budovy

Uvážlivé prevádzkovanie – znižovanie prevádzkových nákladov

Vďaka nášmu facility a property manažmentu nehnuteľností prevádzkujeme a spravujeme veľmi hospodárne a náš technický servis sa stará o prevádzkovú bezpečnosť. 

Ďalšie témy

tri 3-loďové športové haly

V Maji 2004 sa stal Goldbeck po celoeurópskom tendri z pomedzi 30-tich zúčastnených víťazom projektu PPP v meste Münster.

Stredná škola v Barlebene

Vo februári 2006 po dvojkolovom celoeurópskom verejnom tendri, na ktorom sa zúčastnilo viac než desať podnikateľských subjektov, spoločnosť GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) sa stala víťazom tohto pilotného projektu krajiny Sasko-Anhaltsko.

Realizácia haly je komplexná úloha. Začína sa výberom vhodného pozemku, pokračuje plánovaním materiálových tokov, cez celkové plánovanie, až po realizáciu výstavby.