Typizovaná výstavba v systéme. Jeden nápad, urobí rozdiel

Náš produkt je individuálna budova. Postavíme ju so systémom, pretože systematizované procesy bránia individuálnym chybám. Systematizované stavebné systémy môžu byť priemyselne prefabrikované. Pri výrobe v našich závodoch platia vždy rovnaké rámcové podmienky. Žiaden dážď, mráz či remeselná chyba ich realizáciu nenaruší. Je to neporaziteľná výhoda oproti tradičnému spôsobu stavby. Aj riešenia opakujúcich sa požiadaviek sú štandardizované. Projektanti siahajú mnohokrát po osvedčených detailných riešeniach. Šetrí to čas a zabezpečuje vysokú kvalitu. Premyslená systematika zároveň ponúka nespočetné množstvo kombinačných možností a veľkú architektonickú rozmanitosť.

  • Individuálne plánovanie, stavba na kľúč
  • Dlhodobá starostlivosť
  • Elementarizovaný, systematizovaný spôsob výstavby vo vlastnej výrobe
  • Hospodárnosť, rýchlosť, energetická účinnosť, bezpečnosť
  • Decentralizovaná sieť pobočiek a závodov
  • Nezávislá rodinná spoločnosť

Náročná architektúra

hospodárna výstavba so systémom

Naša paleta produktov je široko rozvetvená, východiskový bod našej práce je však stále to isté: GOLDBECK stavia na základoch priemyselne vyrobených systémových stavebných dielov, rýchlo, hospodárne a na kľúč. Jednotlivé prvky našich systémov sú pritom navzájom zladené tak flexibilne, že zaručujú vysokú mieru voľnosti pri plánovaní. Neustále sa opakujúce stavebné prvky, vďaka ktorým je výstavba so spoločnosťou GOLDBECK taká hospodárna, sa spájajú do stále nových, individuálnych stavieb, ktoré sa perfektne hodia na svoj účel použitia. Ďalšie plus: Výstavba so systémom vytvára najlepšie predpoklady vysokej energetickej účinnosti!

Technická kompetencia a vývoj produktu

Adaptabilné systémy

Naše systémové stavebné diely sú z ocele a betónu, zo skla a hliníka. A predsa sú živé. Adaptujú sa a vyvíjajú. Prečo? Naša vlastná výroba nám umožňuje testovať a optimalizovať materiály, systémy a procesy. Pritom kontinuálne využívame poznatky a skúsenosti z aktuálnych projektov, rozmanité požiadavky zákazníkov a nové stavebné predpisy – systémy sa učia a adaptujú. Stavební inžinieri spoločnosti GOLDBECK sa pritom pozerajú aj „za okraj taniera“ daných noriem: Ten, kto chce ovplyvňovať výstavbu budúcnosti, musí myslieť nad rámec konvenčných koncepcií. Stavebné normy sú najmenší spoločný menovateľ, niekedy však stoja v ceste kvalitnejším, rýchlejším a hospodárnejším riešeniam. Stavební inžinieri spoločnosti GOLDBECK nachádzajú pragmatické nové riešenia, ktoré zase niekedy plynú do úradných súborov pravidiel a noriem.