V skratke

Spoločnosť

building excellence

GOLDBECK je rodinná spoločnosť. Koncipujeme, staviame a staráme sa o množstvo typov budov. Systémové prvky, z ktorých sa skladajú naše budovy, si vyrábame prevažne sami. Vďaka hustej sieti pobočiek sme blízko k našim zákazníkom. Ten, kto realizuje projekty so spoločnosťou GOLDBECK, dostane všetky služby pod jednou strechou.

Naša identita – kto sme a čo nás ženie vpred

Čísla, údaje, fakty

51. hospodársky rok sa skončil 31.3.2020. Skupina GOLDBECK aj v obchodom roku 2019/20 preukázala výkonnosť a stabilitu. Celkový výkon predstavoval 3,486 miliardy eur.  V súčasnosti je v Európe okolo 8.000.

  • V Nemecku a v Európe sa nachádza viac než 74 pobočiek 
  • 10 výrobných závodov: Bielefeld, Hamm, Plauen, Ulm, Kutná Hora, Tovačov (CZ), Lodz, Torun Rakowice Male (PL)
  • 3 systémové centrá: Bielefeld, Hirschberg, Leipzig
Lars Luderer
„Pre našich zákazníkov chceme skĺbiť stavebnú úlohu a následné komponenty služieb. Naši zákazníci sa totiž musia vedieť úplne sústrediť na svoju prácu.“
Lars Luderer | Management GOLDBECK GmbH

Vedenie GOLDBECK GmbH

K vedeniu spoločnosti

„Jednou z najdôležitejších úloh vedenia spoločnosti je vytvoriť takú firemnú kultúru, v ktorej sa zamestnanci ale aj ľudia zvonku dokážu identifikovať s firmou aj jeho konaním.“
Ortwin Goldbeck | Zakladateľ spoločnosti, v súčasnosti predseda dozornej rady

metrov kubických betónu a 70 000 tón ocele môžeme spracovať v šiestich výrobných závodoch GOLDBECK.

História

Korene spoločnosti sú v klasických oceľových konštrukciách a následná neomylná viera, zakladateľa Ortwina Goldbecka, v priemyselné práce „nastavila nové výhybky“ v stavebníctve.