Naše

služby

Plánovanie a architektúra

Pre naše plánovanie platí princíp: "zlučovanie namiesto oddeľovania". Do integrálneho plánovania zahŕňame všetky odbory 

Ešte stále pretrváva predsudok, že výstavba so štandardizovanými prvkami je spojená so štandardizovanými tvorivými možnosťami. Budovy GOLDBECK dennodenne svedčia o opaku.

 

 

Parkovací dom Mercedes Benz

Centrála DHPG

Moderné, funkčné a atraktívne

Zobraziť referenciu

Parkovací dom Klinikum

Parkovací dom

Zobraziť referenciu

Naše produkty

Naša paleta produktov je široko rozvetvená, východiskový bod našej práce je však stále ten istý: GOLDBECK stavia na základoch priemyselne vyrobených systémových stavebných dielov, rýchlo, hospodárne a na kľúč.

„Vzájomné rozhrania sa vyjasnili bez ťažkostí a komplikácií, okamžité riešenia, rýchle dohody – zodpovedné odborné oddelenia vynikajúco spolupracovali s vedením realizácie projektu spoločnosti GOLDBECK.“
Hartmut Linnekugel | Starosta mesta Volkmarsen

Naše služby

GOLDBECK podporuje staviteľov a investorov nielen vo výstavbe. Napríklad pri výbere vhodného pozemku a jeho sprístupnenia, pri vytvorení koncepcie hospodárnosti a uplatnenia objektu na trhu. Manažment budov GOLDBECK Gebäudemanagement sa v prípade vášho záujmu postará o nehnuteľnosť aj po jej predaní investorovi a zabezpečí dlhodobé zachovanie jej hodnoty. V oblasti manažmentu vlastníctva a centier dopĺňa naše služby GOLDBECK Procenter GmbH.

Ďalšie témy

Váš kontakt