Sasko / Plauen

GOLDBECK Ost GmbH
Gewerbegebiet
Goldene Höhe
Zum Bahndamm 18
D-08233 Treuen

Fon +49 37468 69 0
Fax +49 37468 69 6250

Kontakt
Vaša pobočka

Plauen

Vogtlandsko

V jednej z najdynamickejších spolkových krajín, na juhozápade Saska, leží mesto Plauen ako centrum ctižiadostivého regiónu Vogtlandsko. Plauen leží v bezprostrednej blízkosti k Bavorsku, Durínsku a Česku. Spolu s vynikajúcim logistickým spojením na základe centrálnej polohy v Európe ponúka Vogtlandsko optimálne podmienky pre priemysel, remeslá a podnikanie. 

Naše portfólio produktov

Elementarizovaná výstavba so systémom

V našom stavebnom systéme je viac než 1 200 systémových detailov, ktoré ponúkajú individuálne riešenia pre váš stavebný projekt.

25 rokov GOLDBECK Vogtland

GOLDBECK Vogtlandsko slávi svoje 25. jubileum. Úspešný príbeh za tým...

Vaša cesta k pobočke Sasko/Plauen

Vyhľadajte najlepšiu cestu v službe Google Mapy.

Tešíme sa na vašu návštevu a poskytujeme vám pohodlie individuálnej ponuky.

Ďalšie témy

tri 3-loďové športové haly

V Maji 2004 sa stal Goldbeck po celoeurópskom tendri z pomedzi 30-tich zúčastnených víťazom projektu PPP v meste Münster.

Stredná škola v Barlebene

Vo februári 2006 po dvojkolovom celoeurópskom verejnom tendri, na ktorom sa zúčastnilo viac než desať podnikateľských subjektov, spoločnosť GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) sa stala víťazom tohto pilotného projektu krajiny Sasko-Anhaltsko.

Realizácia haly je komplexná úloha. Začína sa výberom vhodného pozemku, pokračuje plánovaním materiálových tokov, cez celkové plánovanie, až po realizáciu výstavby.