Rýn-Neckar / Mannheim

GOLDBECK Süd GmbH
Goldbeckstraße 7
D-69493 Hirschberg a.d. Bergstraße

Fon +49 6201 87 77 0
Fax +49 6201 87 77 5009

Kontakt
Vaša pobočka

Mannheim

Región metropoly

Štvorcové mesto Mannheim, pomenované podľa mriežkovej cestnej siete, sa v porovnaniach miest nachádza na popredných priečkach čo sa týka hospodárskej sily, vývoja zamestnanosti, kvality života, maloobchodu a trhu nehnuteľností. Povesť najatraktívnejšieho hospodárskeho regiónu v celom Nemecku si tento región na rieke Neckar získal právom – kultúrne ju podporuje jeden z najnádhernejších barokových zámkov Nemecka.

Naše portfólio produktov

Elementarizovaná výstavba so systémom

V našom stavebnom systéme je viac než 1 200 systémových detailov, ktoré ponúkajú individuálne riešenia pre váš stavebný projekt.

Systémové centrá

Hmatateľné a zrozumiteľné riešenia a príklady

Ukážkové a testovacie centrá pre elementarizovanú výstavbu v Bielefelde a Hirschbergu pri Heidelbergu ozrejmujú výhody priemyselnej prefabrikácie pre našich zákazníkov. Konštrukcie stavebných systémov GOLDBECK v mierke 1:1, ktoré si tu návštevník môže prezrieť, znázorňujú modulárny spôsob stavby a jeho flexibilné možnosti využitia.

Integrované služby pre budovy

Uvážlivé prevádzkovanie – znižovanie prevádzkových nákladov

Vďaka nášmu facility a property manažmentu nehnuteľností prevádzkujeme a spravujeme veľmi hospodárne a náš technický servis sa stará o prevádzkovú bezpečnosť. 

Vaša cesta k pobočke Rýn-Neckar / Mannheim

Vyhľadajte najlepšiu cestu v službe Google Mapy.

Tešíme sa na vašu návštevu a poskytujeme vám pohodlie individuálnej ponuky.

Ďalšie témy