Rýn-Neckar / Mannheim

GOLDBECK Süd GmbH
Goldbeckstraße 7
69493 Hirschberg a.d. Bergstraße
GERMANY

Fon +49 6201 87 77 0
Fax +49 6201 87 77 5009

Kontakt
Vaša pobočka

Mannheim

Región metropoly

Štvorcové mesto Mannheim, pomenované podľa mriežkovej cestnej siete, sa v porovnaniach miest nachádza na popredných priečkach čo sa týka hospodárskej sily, vývoja zamestnanosti, kvality života, maloobchodu a trhu nehnuteľností. Povesť najatraktívnejšieho hospodárskeho regiónu v celom Nemecku si tento región na rieke Neckar získal právom – kultúrne ju podporuje jeden z najnádhernejších barokových zámkov Nemecka.

Naše portfólio produktov

Elementarizovaná výstavba so systémom

V našom stavebnom systéme je viac než 1 200 systémových detailov, ktoré ponúkajú individuálne riešenia pre váš stavebný projekt.

Systémové centrá

Hmatateľné a zrozumiteľné riešenia a príklady

Ukážkové a testovacie centrá pre elementarizovanú výstavbu v Bielefelde a Hirschbergu pri Heidelbergu ozrejmujú výhody priemyselnej prefabrikácie pre našich zákazníkov. Konštrukcie stavebných systémov GOLDBECK v mierke 1:1, ktoré si tu návštevník môže prezrieť, znázorňujú modulárny spôsob stavby a jeho flexibilné možnosti využitia.

Integrované služby pre budovy

Uvážlivé prevádzkovanie – znižovanie prevádzkových nákladov

Vďaka nášmu facility a property manažmentu nehnuteľností prevádzkujeme a spravujeme veľmi hospodárne a náš technický servis sa stará o prevádzkovú bezpečnosť. 

Goldbeck respects your privacy

You have specified in the cookie settings, that you do not want to display any external media. We are therefore unable to show this content.

You can change this setting at any time under goldbeck.sk/data-protection

Vaša cesta k pobočke Rýn-Neckar / Mannheim

Vyhľadajte najlepšiu cestu v službe Google Mapy.

Tešíme sa na vašu návštevu a poskytujeme vám pohodlie individuálnej ponuky.