Magdeburg

GOLDBECK Nordost GmbH 
An der Autobahn 3
D-39171 Sülzetal | OT Osterweddingen

Fon +49 39205 641 3
Fax +49 39205 641 40

Kontakt
Vaša pobočka

Magdeburg

Ottovo mesto Magdeburg

Azda žiadne iné mesto nemá za sebou tak pohnutú minulosť a nezažilo také zničenie a výstavbu ako niekdajšie sídlo Otta I., cisára Svätej rímskej ríše. Hlavné mesto spolkovej krajiny Sasko-Anhaltsko je veľmi príťažlivé hospodárske stredisko a atraktívny cieľ investícií pre domáce aj medzinárodné podniky. Ako jedno z najstarších centier hospodárstva v Nemecku je Magdeburg dôležitým dopravným uzlom Nemecka.

Naše portfólio produktov

Elementarizovaná výstavba so systémom

V našom stavebnom systéme je viac než 1 200 systémových detailov, ktoré ponúkajú individuálne riešenia pre váš stavebný projekt.

Vaša cesta k pobočke Magdeburg

Vyhľadajte najlepšiu cestu v službe Google Mapy.

Tešíme sa na vašu návštevu a poskytujeme vám pohodlie individuálnej ponuky.

Ďalšie témy

tri 3-loďové športové haly

V Maji 2004 sa stal Goldbeck po celoeurópskom tendri z pomedzi 30-tich zúčastnených víťazom projektu PPP v meste Münster.

Stredná škola v Barlebene

Vo februári 2006 po dvojkolovom celoeurópskom verejnom tendri, na ktorom sa zúčastnilo viac než desať podnikateľských subjektov, spoločnosť GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) sa stala víťazom tohto pilotného projektu krajiny Sasko-Anhaltsko.

Realizácia haly je komplexná úloha. Začína sa výberom vhodného pozemku, pokračuje plánovaním materiálových tokov, cez celkové plánovanie, až po realizáciu výstavby.