Durínsko / Erfurt

GOLDBECK Ost GmbH
OT Ichtershausen
Thöreyer Straße 1 
D-99334 Amt Wachsenburg

Fon +49 36202 707 0
Fax +49 36202 707 70

Kontakt
Vaša pobočka

Durínsko / Erfurt

Plošný pamätník

Historické jadro mesta o rozlohe troch kilometrov štvorcových určuje vzhľad hlavného mesta spolkovej krajiny Durínsko. Rozmanitosť odvetví a súhra tradičných a nových, ctižiadostivých odvetví sú pre toto hospodárske centrum charakteristické. 

Naše portfólio produktov

Elementarizovaná výstavba so systémom

V našom stavebnom systéme je viac než 1 200 systémových detailov, ktoré ponúkajú individuálne riešenia pre váš stavebný projekt.

Podnik roku

Pobočka Thüringen spoločnosti GOLDBECK Ost GmbH získala v roku 2014 od IHK Südthüringen (medzinárodná obchodná komora Južné Durínsko) ocenenie MuT ako podnik roku.

Vaša cesta k pobočke Erfurt

Vyhľadajte najlepšiu cestu v službe Google Mapy.

Tešíme sa na vašu návštevu a poskytujeme vám pohodlie individuálnej ponuky.

Ďalšie témy

tri 3-loďové športové haly

V Maji 2004 sa stal Goldbeck po celoeurópskom tendri z pomedzi 30-tich zúčastnených víťazom projektu PPP v meste Münster.

Stredná škola v Barlebene

Vo februári 2006 po dvojkolovom celoeurópskom verejnom tendri, na ktorom sa zúčastnilo viac než desať podnikateľských subjektov, spoločnosť GOLDBECK Public Partner GmbH (GPP) sa stala víťazom tohto pilotného projektu krajiny Sasko-Anhaltsko.

Realizácia haly je komplexná úloha. Začína sa výberom vhodného pozemku, pokračuje plánovaním materiálových tokov, cez celkové plánovanie, až po realizáciu výstavby.