Wegbeschreibung/Anfahrt Standort Bielefeld
SystemZentrum Bielefeld – Standorte

GOLDBECK Ost GmbH
Niederlassung Sachsen
Gewerbegebiet
Goldene Höhe
Zum Bahndamm 18
D-08233 Treuen

Telefon
+49 (0) 37468 / 69-0

Telefax
+49 (0) 37468 / 69-6250

GoldbeckFirmaPobočkyPlauen (Nemčiji)

Pre vás na mieste

Sme vašim kontaktným partnerom pre výstavbu na kľúč v regióne. Nielen výrobné prevádzky alebo skladové haly, administratívne budovy, ale aj logistické a nákupné centrá, parkovacie domy alebo športové haly. Tím firmy GOLDBECK je vám ochotne k dispozícii s rozsiahlymi skúsenosťami – priamo na mieste.

Pobočka Sachsen závod Vogtland

Príjazd z Drážďan: po diaľnici A 4 až po trojuholníkovú križovatku diaľnic Chemnitz, na A 72 smer Hof, až po zjazd z diaľnice Treuen, ďalej pozrite mapu.

Príjazd z Erfurtu: po diaľnici A 4 po križovatku Hermsdorfer Kreuz, ďalej na A 9 v smere München, až po diaľničnú križovatku Bayr. Vogtland, pokračujte na A 72 smer Chemnitz až po zjazd z diaľnice Treuen, ďalej pozrite mapu.

Príjazd z Berlína: po diaľnici A9 až po trojuholníkovú križovatku diaľnic Bayr. Vogtland, ďalej na A 72 v smere Chemnitz až po zjazd z diaľnice Treuen, ďalej pozrite mapu.

Príjazd z Mníchova: po diaľnici A 9 až po trojuholníkovú križovatku diaľnic Bayr. Vogtland, na A 72 smer Chemnitz, až po zjazd z diaľnice Treuen, ďalej pozrite mapu.

Prajeme vám príjemnú jazdu a tešíme sa na vašu návštevu.