Wegbeschreibung/Anfahrt Standort Bielefeld
SystemZentrum Bielefeld – Standorte

GOLDBECK Ost GmbH
Niederlassung Nürnberg
Am Weichselgarten 30
D-91058 Erlangen 

Telefon
+49 (0) 9131 / 61 95-0

Telefax
+49 (0) 9131 / 61 95-61

GoldbeckFirmaPobočkyNürnberg (Nemčiji)

Pre vás na mieste

Sme vašim kontaktným partnerom pre výstavbu na kľúč v regióne. Nielen výrobné prevádzky alebo skladové haly, administratívne budovy, ale aj logistické a nákupné centrá, parkovacie domy alebo športové haly. Tím firmy GOLDBECK je vám ochotne k dispozícii s rozsiahlymi skúsenosťami – priamo na mieste.

Pobočka Norinberg

Príjazd z Würzburgu, Regensburgu: Po diaľnici A3 až po zjazd z diaľnice Tennenlohe, ďalej na B4 smer Erlangen po zjazd ­ Tennenlohe/priemyselná oblasť (Gewerbegebiet), ďalej pozrite mapu.

Príjazd zo Stuttgartu, Heilbronnu: Po diaľnici A6 až po diaľničnú križovatku Nürnberg/Süd, na A73 smer Nürnberg/Fürth až po zjazd z diaľnice Nürnberg centrum (A73), ďalej na A73 až po diaľničnú križovatku Erlangen/Fürth, na A3 smer ­ München/Berlin po zjazd z diaľnice Tennenlohe, ďalej pozrite mapu.

Príjazd z Berlína, Mníchova: Po diaľnici A9 až po diaľničnú križovatku Nürnberg, na A3 smer Würzburg po zjazd z diaľnice Tennenlohe, ďalej pozrite mapu. Možnosť parkovania: V našom parkovacom dome, 7 a 8 poschodie.

Prajeme vám príjemnú jazdu a tešíme sa na vašu návštevu.