Wegbeschreibung/Anfahrt Standort Bielefeld
SystemZentrum Bielefeld – Standorte


GOLDBECK Nordost GmbH
Niederlassung Berlin-Brandenburg
Brandenburgpark
Seestraße 35
D-14974 Ludwigsfelde 

Telefon
+49 (0) 3378 / 86 53-0

Telefax
+49 (0) 3378 / 86 53-10

GoldbeckFirmaPobočkyBerlin (Nemčiji)

Pre vás na mieste

Sme vašim kontaktným partnerom pre výstavbu na kľúč v regióne. Nielen výrobné prevádzky alebo skladové haly, administratívne budovy, ale aj logistické a nákupné centrá, parkovacie domy alebo športové haly. Tím firmy GOLDBECK je vám ochotne k dispozícii s rozsiahlymi skúsenosťami – priamo na mieste.

Pobočka Berlín

Príjazd zo smeru Hamburg/Rostock: po A 24 až po trojuholníkovú križovatku diaľnic Havelland na A 10 v smere Lipsko po trojuholníkovú križovatku diaľnic Potsdam, zostaňte na A 10 v smere Frankfurt/O. až po zjazd z diaľnice Genshagen. Ďalej pozrite mapu.

Stettin: po A 11 až po trojuholníkovú križovatku diaľnic Schwanebeck na A 10 v smere Lipsko po trojuholníkovú križovatku diaľnic Spreeau, zostaňte na A 10 až po zjazd z diaľnice Genshagen. Ďalej pozrite mapu.

Frankfurt/O.: po A 12 až po trojuholníkovú križovatku diaľnic Spreeau na A 10 v smere Potsdam/Magdeburg až po zjazd z diaľnice Genshagen. Ďalej pozrite mapu.

Drážďany (Dresden)/Cottbus: po A 13 až po križovatku Schönefelder Kreuz na A 10 v smere Potsdam/Magdeburg až po zjazd Genshagen. Ďalej pozrite mapu.

Lipsko (Leipzig)/Norimberg (Nürnberg): po A 9 až po trojuholníkovú križovatku diaľnic Potsdam na A 10 v smere Frankfurt/O. až po zjazd z diaľnice Genshagen. Ďalej pozrite mapu.

Hannover: po A 2 až po trojuholníkovú križovatku diaľnic Werder na A 10 v smere Frankfurt/O. až po zjazd z diaľnice Genshagen. Ďalej pozrite mapu.

Prajeme vám príjemnú jazdu a tešíme sa na vašu návštevu.